Honlap testreszabása
készítette a honlap.hu

Sárga Méhecske csoport

Óvodapedagógusok: Jakabné Lukács Izabella Irén - Iza néni
                                          Ludvig Antoinette - Netti néni
 
Dajka: Horváth Marianna - Mariann néni
 
Csoportunkba vegyes életkorú gyerekek járnak, ami fejleszti a gyermekek szociális képességeit. Mindennapjainkat a tolerancia, az elfogadás, egymás segítése, az érzelmi biztonság, a nyitottság, a nyugodt, derűs, támogató légkör jellemzi. Sokat kézműveskedünk, mesélünk, bábozunk, verselünk, énekelünk, zenélünk, számlálunk, megfigyelünk, mindig „nyitott szemmel” járunk. Fontos számunkra a környezetünk védelme. Az óvodánkat meglátogató madarakról szívesen gondoskodunk.
A gyermekek legfejlesztőbb tevékenysége a játék. Változatos, sokszínű játék eszközök közül válogathatnak a gyerekek. A szülőkkel jó kapcsolatot ápolunk. Hagyományaink közé tartozik a születésnapok meghitt megünneplése is. A gyermekeket saját képességeiknek megfelelően differenciáltan, egyéni bánásmóddal segítjük, hogy kibontakozhassanak. Szívesen és sikeresen veszünk részt pályázatokon. A Sárga Méhecske csoportba minden nap jó bejönni.

 

p1180585

Sárga Méhecske csoport